Dišputy pod hradom 10.3. zrušené

Nitrianske biskupstvo a Kňazský seminár sv. Gorazda oznamujú, že z dôvodu prijatých preventívnych opatrení v meste Nitra v záujme zabránenia šírenia vírusu COVID 19, boli Dišputy pod hradom, ktoré sa mali konať 10.marca 2020 zrušené. O náhradnom termíne bude verejnosť informovaná. Ďakujeme za pochopenie.

Biskupstvo v Nitre a Kňazský seminár sv. Gorazda si Vás dovoľujú pozvať na diskusný večer s názvom Dišputy pod hradom. Hosťom večera bude psychológ a mediátor – Mário Schwarz
V diskusii na tému Ako efektívne riešiť konflikty sa bude hovoriť o tom, že život bez konfliktov neexistuje, ale že je možné naučiť sa konflikty riešiť. Poukážeme na to, čo je konflikt a ako k nemu môžeme pristupovať inak, než sme to robili doteraz, aby konflikty nemuseli ničiť naše vzťahy.
Cieľom diskusných večerov je reflektovať aktuálne témy, ktoré rezonujú v spoločnosti. Dišputy pod hradom sa uskutočnia v
utorok 10.3.2020 o 18:00 hod., v konferenčnej miestnosti pri Kňazskom seminári sv. Gorazda v Nitre, na Pribinovom námestí č. 3.